Privatumo politika

  1. Svetainėje esančiose užsakymų formose lankytojų prašoma pateikti asmeninę informaciją (nurodyti vardą, telefono numerį, el. pašto adresą ir kt.). Šie duomenys naudojami vykdant Jūsų užsakymus ar užklausas, taip pat naudojami esant poreikiui susisiekti su Jumis, jei jus aptarnaujantiems darbuotojams kiltų kokių nors klausimų.
  2. Pateikdamas asmeninę informaciją užsakymo formoje klientas, patvirtina, kad susipažino ir sutinka su privatumo politika.
  3. Užsakymams pristatyti naudojama UAB „DPD Lietuva“ kurjerių tarnyba. Pasirinkdamas užsakymo pristatymą per UAB „DPD Lietuva“ klientas sutinka pateikti reikalingus duomenis „DPD Lietuva“ užsakymo pristatymui. DPD veikia pagal Lietuvos Respublikos pašto įstatymą.  
  4. Įsipareigojame neatskleisti klientų asmeninės informacijos trečiosioms šalims, iškyrus butiną informacija siuntai pristatyti, tik su kliento leidimu. Šis įsipareigojimas negalioja LR teisės aktuose numatytais atvejais.
  5. Turime teisę iš dalies ar visiškai pakeisti privatumo sąlygas apie tai pranešę www.svarus-oras.lt tinklalapyje. Jei šias sąlygas pakeitus Jūs ir toliau naudojatės el. parduotuvės paslaugomis, laikome, kad sutikote su naujomis sąlygomis.
  6.  Kokie duomenys saugomi 2 metus nuo užsakymo atlikimo dienos:

6.1. Visi pateikti duomenys saugomi 30 dienų, tam kad pirkėjas galėtų greitai ir efektyviai pakeisti ar gražinti nepatikusią prekę.

6.2. 2 metus saugoma informacija apie prekės techninę buklę, garantinius taisymus, prekės gedimus. 


Klausimai, susiję su Privatumo politika, turėtų būti siunčiami svetainės skyriuje „Kontaktai“ nurodytais kontaktiniais adresais.