Nuostatos

1. Pirkimo Pardavimo sandoriams atliekamiems svarus-oras.lt taikomos LR teises aktų nuostatos. Pirkimo pardavimo sandoris laikomas sudarytu kai kliento užsakymas yra patvirtinamas ir gaunamas apmokėjimas.

2. Klientas atsako už pirkimo metu pateiktų duomenų teisingumą ir pilnumą. Pateikus neteisingus arba nekorektiškus duomenis gali kilti nesklandumai atsiiman prekes. Pardavėjas finansiškai neatsako už dėl to kylančius nesklandumus.

3. Pardavėjas įsipareigoja neperduoti pirkimo metu pateiktos konfidencialios informacijos trečiosioms šalims. Išskyrus Lietuvos Respublikos teisės aktais nustatytais atvejais. Pasirinkus siuntimo paslaugas kurjeriui pateikiama tik informacija reikalinga užsakymui pristatyti.

4. Internetinėje parduotuvėje teisę įsigyti siūlomas prekes turi:
• fiziniai asmenys, ne jaunesni kaip 18 metų;
• jaunesni nei 18 metų amžiaus asmenys, turintys tėvų ar globėjų sutikimą;
• juridiniai asmenys.

5. Nurodydami savo duomenis būtinai pateikite tikslų pristatymo adresą ir kontaktinį telefoną, kad kilus neskalndumams pardavėjas ar kurjeris galietų susisiekti.
 

6. Mes:
• atsižvelgdami į teisės aktų pakeitimus, ir kitus išorės veiksnius tobuliname ir keičiame puslapyje esančią informaciją; nauji svetainės taisyklių punktai įsigalioja iškarto po jų paskelbimo;
 • asmenų, nesilaikančių šių taisyklių ar vykdančių neteisėtą veiklą duomenys nedelsiant perduodami teisėsaugai.

9. Pirkdami prekes patvirtinate, kad esate susipažines su www.svarus-oras.lt prekių pirkimo, grąžinimo taisyklėmis, asmens duomenų tvarkymo ir saugojimo nuostatomis.

10. Visas gražinimo išlaidas (jei gražinama prekė yra tvarkinga ir nepažeista ir grąžinimas yra suderintas su Pardavėju) apmoka Pirkėjas;

11. Prekės spalva ir išvaizda gali skirtis nuo prekės, parodytos nuotraukoje.

12. Prekių kiekiai parduotuvėje yra riboti. Susiklosčius nepalankioms aplinkybėms prekių pristatymas iš sandėlio gali užtrukti iki darbo 3 dienų.